Program krajského kola Wolkrova Prostějova – Liberecký kraj
ČTVRTEK 28. 2. 2013
14:00 – 14:50 hod
Eliška Konečná
I. kategoerie
Souvislost – Daniil Charms
Daniel Vacíř
I. kategoerie
Mechanický Pomeranč – Anthony Burgess
Lucie Hynčicová
I. kategorie
Filmová povídka – Jiří Suchý
Filip Holubář
I. kategorie
Stručná úvaha o Honzovi – Miroslav Holub
Pavlína Adámková
I. kategorie
Jsem spanilé a divukrásné dítě – Dante Alighieri
Jakub Hrůza
I. kategorie
Odněkud někam – Ivan Wernisch
Dominik Beck
I. kategorie
Kouzelníkova pomsta – Stephen Leacock – František Vrba
Antonín Teichmann
II. kategorie
Bidlo – Emanuel Frynta
Bára Purmová
II. kategorie
samomluva mrazu – Josef Kainar
Vlastimil Barák
II. kategorie
Hranice limity intimnosti – J.G. Haldislav Gazowski
Aneta Pokorná
II. kategorie
KOULE – příběh vrhačky, úryvek – David Drábek
z rozhlasové hry
Kateřina Císařová
laureátka 56. WP – nepostupový výstup
Divadelní část
15: 15 hod Experimentální studio
soubor: Odraz v zrcadle
představení: Poslední soud
autor: Karel Čapek
režie: Martina Janáková
minutáž: 25 minut
o hře: Jedná se o jevištní zpracování povídky, které ztvárňují sudenti kvinty Varnsdorfského gymnázia.
16: 00 hod Terasa
soubor: DS KÁŤAjeBÁRAjeSKÁLA
představení: JÁ + JÁ = ♥
autor: Jiří H. Krchovský
režie: Kolektiv souboru + Šimon Stiburek
minutáž: 20 minut
o hře: Krátká inscenace souboru KáťajeBárajeSkála poskládaná z básní současného českého básníka J. H. Krchovského. Inscenace s dekadentním nádechem provede diváka bohémským životem – od bezhlavého užívání až na samý konec odpornosti.
16: 30 hod Experimentální studio
soubor: U mě v obýváku
představení: Vor
autor: Vítězslav Větrovec
režie: Pavla Suchá
minutáž: 30 minut
PÁTEK 1. 3. 2013
14:00 – 14:30 hod
Václav Veselý
II. kategorie
Zasuň kolík A do bodu B. – Isaac Asimov
Anežka Buriánková
II. kategorie
Svět je báječné místo
k narození Lawrence – L. Ferlinghetti – Jan Zábrana
Aneta Kindermannová
II. kategorie
Večerní otázky dětí – Josef Hanzlík
Monika Smrčková
II. kategorie
Jen tři slabiky – Jiří Suchý
Kateřina Pokorná
II. kategorie
Vo co de? – G. Apollinaire – Karel Čapek
Anna Denezhkina
II. kategorie
Životopis – Donát Šajner
Karolína Birnerová
II. kategorie
Zizi naříká – Gregory Corso – Jan Zábrana
14:45 – 15:20 hod
Natálie Bočková
II. kategorie
Černá bedýnka – Ludvík Aškenazy
David Polák
II. kategorie
Rozmluva s kamenem – Wislawa Szymborska – Vl.Dvořáčková
Magdaléna Bartošová
II.kategorie
PŘÍLIŠ ČISTÝ SNÍH – Jan Skácel
Radana Macháčková
II. kategorie
Dětské Hřiště – Anna – Karin, Palm – Viola Lyčková
Anna Borovcová
II. kategorie
Každé štěně by mělo mít svého chlapce – Erma Bombecková E. – Hauserová, L. Stohrová
Michael Černík
III. kategorie
\\\“Nic jinýho se nestane\\\“ – J. G. Haldislav Gazowski
Lukáš Horáček
III. kategorie
O čem ví tesknota – Jiří Orten
Divadelní část
15: 30 hod Experimentální studio
soubor: Vydýcháno ZUŠ Liberec
představení: Bedřichu, ach Bedřichu
autor: Ivan Wernisch
režie: Lukáš Horáček
minutáž: 15 minut