Lektorský sbor 2024

Míša Homolová

Lukáš Větévka

Petr Váša

Lektorský sbor 2023

Pavel Skála

Posledních mnoho let je pedagogem na ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě, kde vede spoustu souborů. Dále působí jako lektor workshopů, organizátor festivalu PřeMostění a spolu z Barborou Gréeovou řídí transformaci Divadelního klubu Školka. V neposlední řadě je líný workoholik, o víkendech se potuluje na KVD DAMU (když není karanténa), je manžel a otec tří holek.

Eva Spoustová-Málková

Vystudovala DAMU, hrála v divadle DRAK v Hradci Králové, podstatnou část života strávila před mikrofonem – převážně se věnovala dabingu (jako herečka i jako tvůrce dialogů a režisérka). 5 let na DAMU učí předmět Jevištní mluva a vede kurzy komunikačních dovedností.

Jan Hnilička

Herec, režisér a pedagog. Jeho divadelní dráha je spojena především s Divadlem Dagmar, kde působí od roku 2003 jako herec a od roku 2006 i jako režisér. Jako herec, tanečník nebo performer spolupracoval také s divadly: Městské divadlo Karlovy Vary, Teatr novogo fronta, Farma v jeskyni, Rockopera Praha nebo Městská divadla pražská. Pedagogickou dráhu začal jako lektor hereckých a pohybových workshopů už v roce 2006. Od roku 2015 externě spolupracuje s Českým rozhlasem. Poslední roky se věnuje divadelnímu lektorství. Studuje dramatickou výchovu na DAMU.